Kurumsal

Yüksek Mühendis Mimar (İ.T.Ü.) Mustafa EKEN tarafından temelleri atılmış olan firmamızın yaklaşık 40 yılı aşkın süredir, Denizli ilinde birçok proje ve inşaatta imzası bulunmaktadır.

Yaptığı işlerde güvenilirlilik ve kaliteyi ön plana çıkaran firmamız, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini her süreçte eksiksiz olarak karşılamaya çalışmakta, sektöre ait teknolojik ve ürünsel bazdaki gelişmeleri yakından takip etmekte, aldığı tüm projelerde doğru ve ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek işlerini zamanında ve eksiksiz tamamlamayı hedef edinmektedir.

Firmamız yıllardır yaptığı proje, müteahhitlik ve konut yapımı işlerine ilave olarak 2011 Aralık ayı itibari ile WEBER Yapı Kimyasalları firmasının satış ve uygulama bayiliğini de yapmaya başlamıştır. Zaman içerisinde , müşteri talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda QİS, CLAVER yapı kimyasalları gibi sektör içerisinde yer edinmiş TSE ve CE belgelerine sahip ürünleri üreten değerli firmaların ürünlerini de bayilik ağı içerisinde siz değerli müşterilerimize de sunmaya başlamış bulunmaktadır.

Firmamız olarak bayisi olduğumuz markaların ürünlerini bünyemizde bulunan profesyonel ekiplerimiz ile uygulamasını yapmaktayız.
Anahtar teslim temelden çatıya tüm ofis, villa, ev, apartman inşaat uygulamaları , mantolama, temel ve perde su izolasyonları, lokal tamirler ve büyük küçük demeden tüm inşaat faaliyetlerin de aktif olarak rol almaktayız.