HAKKIMIZDA

Yüksek Mühendis Mimar (İ.T.Ü.) Mustafa EKEN tarafından temelleri atılmış olan firmamızın yaklaşık 40 yılı aşkın süredir, Denizli ilinde birçok proje ve inşaatta imzası bulunmaktadır.

Yaptığı işlerde güvenilirlilik ve kaliteyi ön plana çıkaran firmamız, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini her süreçte eksiksiz olarak karşılamaya çalışmakta, sektöre ait teknolojik ve ürünsel bazdaki gelişmeleri yakından takip etmekte, aldığı tüm projelerde doğru ve ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek işlerini zamanında ve eksiksiz tamamlamayı hedef edinmektedir.

Firmamız yıllardır yaptığı proje, müteahhitlik ve konut yapımı işlerine ilave olarak 2011 Aralık ayı itibari ile WEBER Yapı Kimyasalları firmasının satış ve uygulama bayiliğini de yapmaya başlamıştır. Zaman içerisinde , müşteri talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda POLİLİNE iç ve dış dekor ürünleri, MANTOSÜR ısı yalıtım sıvası, FOX-BAU yapı kimyasalları gibi sektör içerisinde yer edinmiş TSE ve CE belgelerine sahip ürünleri üreten değerli firmaların ürünlerini de bayilik ağı içerisinde siz değerli müşterilerimize de sunmaya başlamış bulunmaktadır.

Firmamız bayisi olduğu ürünleri aynı zamanda uygulamalı olarakta siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.
2016 ANADOLUM YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.
Mega Tasarım 2016