POLİÜRETAN KÖPÜK SPREY

Sprey Poliüretan Köpük Çatı İzolasyonu
Sprey Poliüretan Köpük Çatı arası izolasyonu binanın ısı kaybında önemli ölçüde tasarruf edilmesine olanak sunar. Sprey poliüretan çatı arası izolasyonunda ulaşılması zor noktalara ve çatlak yada kırılmış bölgelere de nüfus ettiğinden tavan arası izolasyonu 100% sağlanır. Çatı arası yalıtımı için sprey poliüretan kullanılabilecek en verimli malzemelerin başında gelmektedir. Denizli sprey poliüretan köpük uygulaması için bize ulaşın..

Sprey Polyurea Kaplama
Polyurea kaplama sistemi onarım, izolasyon ve yalıtım konusunda dünyadaki en son teknolojidir. Neme duyarsız, elastik, hızlı kürlenen kaplama sistemidir. Uygulandığı alanı korozyon ve aşınmalardan koruyarak su izolasyonu sağlar. UltraViole(UV) ışınlarına en uzun süre dayanan malzeme olması, esneklik payının yüksek olması ve yüksek trafiğe elverişli olması polyurea kaplama sisteminin tercih edilmesinin en önemli unsurlarındandır.

Polyurea Teras Su Yalıtımı
Polyurea teras su yalıtımı uygulamasında en önemli olan husus; betonerme yapı, şap, kalebodur gibi yapı elemanlarının teraslarda hiç bir su yalıtımı sağlamaması nedeniyle su yalıtımı büyük bir önem kazanmaktadır.Terasların yürüyüş ve kullanım alanları olmasıda göz önünde bulundurulursa, betonerme tablanın su yalıtımına elverişli olması gerekmektedir. Denizli poliüretan sprey köpük yalıtım uygulamaları içerisinde teras su yalıtım hizmetlerimiz de yer almaktadır.

Sprey Poliüretan Köpük Tank İzolasyonu
Sprey Poliüretan Köpük ile Mekanik tesisat izolasyonları soğuk izolasyon ,sıcak izolasyon,boru soğuk izolasyon'u, tank soğuk izolasyon'u, amonyak hattı soğuk izolasyon'u, boru sıcak izolasyon'u tank sıcak izolasyon'u ve buhar kazanı sıcak izolasyonları ve benzeri izolasyon işleri hizmeti veren firmamız poliüretan sprey ile boru izolasyonu tank izolasyonu hizmeti vermektedir.

Sprey Poliüretan Köpük Nedir?
Sprey Poliüretan Köpük; uygulama yüzeyine yüksek basınçlı bir makine vasıtasıyla püskürtülen sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerinin tamamen yok edildiği, birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alan çok düşük ısı iletim katsayısı değeri sayesinde dünyanın en iyi ısı yalıtım malzemesidir.

Sprey Köpük tek malzeme ve tek uygulama ile (formül ve projeye bağlı olarak) 3-4 yalıtım malzemesinin (ısı yalıtımı ürünleri, hava bariyerleri, buhar geciktiricileri, sızdırmazlık ürünleri) yerini alabilir. Püskürtme Poliüretan Köpük uygulaması hızlı ve zahmetsizdir. Günde 500-1.500 m² alanın ısı yalıtımı kaplaması yapılmasına olanak sağlar. Geleneksel yalıtım uygulamalarına göre malzemenin uygulama alanına nakliyesi ve depolanmasından, işçilik maliyetlerinden, zamandan ve enerjiden tasarruf ettirir. Sprey Poliüretan Köpük çevre dostudur; elektrik enerjisi, doğalgaz enerjisi ve fosil yakıt tüketimini azaltarak enerji tasarrufuna ve iklimi korumaya yardımcı olur.

POLİÜRETAN SPREY UYGULAMASI İÇİN HEMEN TEKLİF ALIN
2016 ANADOLUM YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.
Mega Tasarım 2016